Jak uwierzyć?

Gdy wszedł do domu, niewidomi przystąpili do Niego, a Jezus ich zapytał: «Wierzycie, że mogę to uczynić?» Oni odpowiedzieli Mu: «Tak, Panie!» Wtedy dotknął ich oczu, mówiąc: «Według wiary waszej niech wam się stanie». I otworzyły się ich oczy. Mt 9, 28-30a

Wyobraź sobie, że przychodzisz do Jezusa z największą słabością. Może masz coś, co jest od dawna Twoim życiowym ciężarem. Dla jednych to będzie konkretna choroba ciała, a dla innych grzech, który zniewala i nie daje spokoju. Stań z tym przed Panem. Wołaj o litość. Usłysz to pytanie o wiarę w moc Jezusa. Odpowiedz z całą szczerością. Nie bój się powiedzieć, że nie dowierzasz. To będzie okazją do kolejnej prośby. Ten dialog może zmienić Twoje serce, a nawet całe życie. Jeżeli zobaczysz w nim swoją małą wiarę i zaczniesz usilnie błagać o przymnożenie wiary, to zbawienie będzie bardzo blisko Ciebie. Gdy otrzymasz łaskę głębokiej wiary, będziesz mógł wiele wyprosić nie tylko dla siebie, ale i dla wszystkich spotkanych ludzi.
Nie bój się uwierzyć!
Panie, dziękuję za codzienne karmienie mojej wiary. Dzięki Twojemu Pokarmowi wciąż wzrastam i czuję, że dla Ciebie nie ma żadnych ograniczeń. Ty naprawdę możesz wszystko!

Reklamy

Posted on Grudzień 2, 2016, in Słowo z mocą! and tagged , . Bookmark the permalink. 2 komentarze.

  1. Chce tak wierzyć choc jest trudno… Odchodzę i wracam skruszona… Ale wierzę że Bóg mnie Wysłucha jak zebraka nachalnego.. Ksiądz ma w sobie tyle wiary aż bije od niego, odwagi.. Dziękuję za ten blog, Bogu przede wszystkim bo to jego zasługa ale i księdzu za odwagę..

    Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: