Niech nadejdzie ten czas

Widzę go, lecz jeszcze nie teraz, dostrzegam go, ale nie z bliska: Wschodzi Gwiazda z Jakuba, a z Izraela podnosi się berło. Lb 24, 17a

Czy dostrzegasz Boga każdego dnia? Czy widzisz Go na Eucharystii? Czy doświadczasz Jego miłości i przebaczenia w konfesjonale? Może masz już głębokie pragnienie Świąt, Wigilii, Pasterki – atmosfery dobroci, przyjaźni i prawdziwej miłości. Ta Boża atmosfera powinna być zawsze w Twoim sercu, domu, pracy, szkole. Jezus nie przychodzi tylko podczas świąt. Oczywiście w te dni łatwiej jest wierzyć i otwierać się na łaskę, ale to ma służyć pogłębieniu relacji z Bogiem. W konsekwencji każdy powinien stale żyć w przyjaźni ze Stwórcą. Proś dzisiaj o takie pragnienie. Niech te święta zaczną się w Twoim sercu już dzisiaj. Nie czekaj ze spowiedzią i Komunią świętą. Od Ciebie zależy atmosfera, która będzie wokół Ciebie. Jezus chce w Tobie działać i dawać ludziom światło. Pozwól Mu. Być może Twoi bliscy dzięki takiej postawie uwierzą bardziej w żyjącego Boga.

Dobry jest Pan i łaskawy, dlatego wskazuje drogę grzesznikom.
Pomaga pokornym czynić dobrze, uczy ubogich dróg swoich. Ps 25, 8-9

Panie, dziękuję za łaskę wiary, dzięki której mogę codziennie widzieć Ciebie. Proszę Cię, abyś poruszał serca osób, które codziennie spotykam. Otwieraj im oczy serca.

Reklamy

Posted on Grudzień 12, 2016, in Słowo z mocą! and tagged , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: